MZV ČR: Čeští dobrovolníci oživují údolí Albánských Alp

26.08.2015 9:48 | Zprávy

Velvyslankyně České republiky v Albánii Bronislava Tomášová navštívila ve dnech 17. – 19. srpna 2015 údolí Curraj Eperm v Albánských Alpách, aby podpořila iniciativu mladých českých dobrovolníků usilujících o oživení vesnice v údolí.

MZV ČR: Čeští dobrovolníci oživují údolí Albánských Alp
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Údolí Curraj Eperm je spojeno s dalšími vesnicemi v oblasti pouze horskými stezkami a samotná vesnice v údolí je skutečným šperkem Albánských Alp, který nebyl stále turisty objeven.

V průběhu své návštěvy měla velvyslankyně možnost nejen promluvit s českou mládeží, která implementuje jednotlivé projekty iniciativy, ale také ocenit obrovskou pohostinnost místních obyvatel včetně výborného jídla připravovaného z místních organických produktů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

koalice

Jít do voleb s komunisty jste odmítl. Co ale jít s nimi případně do vlády? A šli byste do vlády s SPD a ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslanecká sněmovna: Rekonstrukce hlavního jednacího sálu Sněmovny

20:16 Poslanecká sněmovna: Rekonstrukce hlavního jednacího sálu Sněmovny

Během letních měsíců probíhá v Thunovském paláci rekonstrukce hlavního jednacího sálu Poslanecké sně…