Městská divadla pražská nabídnou nabitý vánoční program i zajímavé dárky

24.11.2016 16:58

Divadla ABC a Rokoko nabídnou divákům již tradičně nabitý vánoční program, ale i zajímavé dárky pod stromeček. Na advent naladí návštěvníky už v sobotu 3. prosince, kdy Městská divadla pořádají šestý ročník Vánočního festivalu. Jako každý rok pak v průběhu prosince můžete vyrazit do Divadla ABC na představení České Vánoce spojené s trhy neziskových organizací, hrát se bude i mezi svátky a na Silvestra.

Městská divadla pražská nabídnou nabitý vánoční program i zajímavé dárky
Foto: red
Popisek: Městská divadla pražská

Letos hvězdy září pod stromečkem!

Darujte svým blízkým pod stromeček divadlo. Věnovat můžete Volné předplatné na 4 nebo 8 vstupů. Obdarovaný si pak může sám vybrat titul i datum představení a vy se nemusíte bát, že při výběru šlápnete vedle. Navíc prvních 50 kupujících získá k předplatnému na pokladnách divadel ABC a Rokoko zajímavé dárky – poukaz na volný vstup na novou hru QuickGame nebo audioknihu Muž jménem Ove, kterou neopakovatelným způsobem načetl Jan Vlasák.

Darovat můžete i dárkové poukazy, svým blízkým nadělíte dvě libovolné vstupenky na představení, Dámskou jízdu, Herecký kurz pro neherce nebo nově na hravé odpolední workshopy pro děti Divadelní ABCeda.

Advent v divadle

Nákup dárků můžete spojit i s příjemným zážitkem. V Městských divadlech pražských načerpáte vánoční atmosféru v sobotu 3. prosince, kdy se koná Vánoční festival. Na programu jsou čtyři představení s vánoční tematikou, Mikulášská besídka, výtvarná dílnička a trhy neziskových organizací. Na představení České Vánoce spojené s vánočními trhy pak můžete do Divadla ABC vyrazit ještě 17. a 26. prosince. Hrát se bude v obou divadlech i mezi svátky a na silvestra.

Více informací o vánočních dárcích a program divadel ABC a Rokoko najdete ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Snažíte se jako ministryně zprostředkovat mír nebo to považujete za nereálné?

Paní ministryně, snažíte se nebo budete se snažit mezi Ruskem a Ukrajinou iniciovat mírová jednání? Přijde mi, že tu probíhá jen válka ve zbrojení, což se obávám, že nemůže skončit dobře. Co když Putin fakt použije jaderné zbraně? Vždyť on už několikrát ukázal, že je šílenec!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Rumun důsledné celníky neoklamal

21:23 Celní správa: Rumun důsledné celníky neoklamal

Důkladně ukrytý kontraband cigaret odhalili pracovníci Celního úřadu pro Kraj Vysočina v chladícím d…