Ministerstvo dopravy: Ministr Kupka svolává do Štrasburku jednání resortních protějšků o změně normy EURO7

09.03.2023 19:38 | Tisková zpráva

Základní body společné pozice o změně normy EURO 7 a další aktuální legislativa snižování emisí, která má dopad na evropský automobilový trh. To jsou hlavní body pondělního jednání ministrů dopravy evropských států, které mají výhrady k navržené podobě emisní normy EURO, ve Štrasburku.

Ministerstvo dopravy: Ministr Kupka svolává do Štrasburku jednání resortních protějšků o změně normy EURO7
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo dopravy

Ministr dopravy Martin Kupka svoláním tohoto neformálního jednání navazuje na bilaterální jednání v rámci uplynulého neformálního setkání ministrů ve Stockholmu a schůzku se spolkovým ministrem dopravy Volkerem Wissingem v Berlíně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Lidé stále přecházejí koleje zakázanými místy

22:08 Policie ČR: Lidé stále přecházejí koleje zakázanými místy

Střet s vlakem může mít fatální následky, proto přecházejte přes koleje jen v místech k tomu určenýc…