Ministerstvo dopravy: Proti stavbě obchvatu Olbramovic se odvolalo sedm subjektů

08.07.2019 15:25 | Zprávy

Reagujeme na nepřesnosti v médiích ohledně zrušeného stavebního povolení stavby I/3 Olbramovice, přeložka.

Ministerstvo dopravy: Proti stavbě obchvatu Olbramovic se odvolalo sedm subjektů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo dopravy

Odbor pozemních komunikací Ministerstva dopravy přezkoumal jako věcně příslušný odvolací orgán více než 60 námitek od sedmi různých subjektů – dvou firem, města Olbramovice a několika jednotlivců – ke stavebnímu povolení vydanému pro budování obchvatu Olbramovic.

Celkem 24 námitek proti stavebnímu povolení podala společnost DAVO Corporation, a. s., další desítky námitek podaly fyzické osoby z řad obyvatel Olbramovic, tři námitky podalo samotné město Olbramovice a jednu společnost IMOBA a.s.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Malým a středním podnikům pomůže nový finanční nástroj

22:33 MPO: Malým a středním podnikům pomůže nový finanční nástroj

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou (NRB) a Českou banko…