Ministerstvo financí: Informace o třináctém slosování Účtenkovky

17.11.2018 21:36 | Zprávy

Do třináctého kola zaregistrovalo 352 023 soutěžících celkem 15 942 282 účtenek, z nichž do slosování bylo zařazeno 14 022 118.

Ministerstvo financí: Informace o třináctém slosování Účtenkovky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Oproti minulému slosování došlo k nárůstu počtu účtenek ve slosování o 11 %, mírně se také navýšil i počet aktivních hráčů.

Následující tabulka ukazuje data třináctého slosování a porovnává je s předchozím slosováním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MK k zrušení výběrového řízení na ředitele Národní galerie Praha

22:08 MK k zrušení výběrového řízení na ředitele Národní galerie Praha

Ministerstvo kultury se rozhodlo zrušit probíhající výběrové řízení na pozici generálního ředitele N…