Ministerstvo financí: Reakce na komentář k solárním arbitrážím

25.10.2018 9:23 | Zprávy

Ministerstvo financí se ohrazuje proti zavádějícím tvrzením o průběhu jedné ze solárních investičních arbitráží, která se objevila v komentáři Radka Šnábla Vulgarismy pronikají do investičního práva, zveřejněném dne 24. října 2018 v deníku E15.

Ministerstvo financí: Reakce na komentář k solárním arbitrážím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Jak Ministerstvo financí korektně informovalo v této souvislosti již dříve, bylo vydáno rozhodnutí, ve kterém se tribunál ztotožnil s některými jurisdikčními námitkami České republiky. Tribunál dále meritorně zamítl některé z nároků vznesených žalobci a rozhodl o tom, že řízení o některých meritorních nárocích bude pokračovat.

Přesný časový harmonogram další fáze řízení zatím nebyl stanoven. Nelze tedy předvídat, jaké dopady rozhodnutí, které neobsahuje žádné závěry ohledně náhrady škody, bude mít na konečné rozhodnutí ve věci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

22:31 AOPK ČR: Český les má novou přírodní rezervaci. Žije v ní i rys ostrovid

Po více než patnácti letech od prvního záměru byla v chráněné krajinné oblasti Český les vyhlášena n…