Ministerstvo kultury: Aktualizace výzvy k předkládání žádostí o grant

23.12.2016 7:35 | Zprávy

Aktualizace výzvy k předkládání žádostí o grant z Fondu pro bilaterální spolupráci na programové úrovni – opatření „B“ (spočívající především v navýšení alokace tohoto fondu).

Ministerstvo kultury: Aktualizace výzvy k předkládání žádostí o grant
Foto: Ministerstvo kultury
Popisek: Ministerstvo kultury

Vzhledem k vysokému zájmu předkladatelů projektů v oblasti kultury byla se Zprostředkovatelem fondu (MF) zahraničním partnerem Programu CZ06 - ArtsCouncilNorwaya KFM dohodnuta (a dne 13.12.2016 schválena) realokace úspor z dokončených projektů PO16 a PO17. Proto Zprostředkovatel Fondu pro bilaterální spolupráci na programové úrovni – opatření „B“ (MF) uveřejnil dne 20.12.2016 třetí aktualizaci výzvy k předkládání žádostí o grant z Fondu pro bilaterální spolupráci na programové úrovni – opatření „B“(dále jen Fond) v Programu CZ06 v rámci fondů EHP 2009 – 2014 spočívající především v navýšení finančních prostředků Fondu.

Cílem Fondu je navazování a prohlubování spolupráce konečných příjemců grantů schválených projektů a subjektů z donorských států, případně mezi konečnými příjemci, subjekty z donorských států a mezinárodními organizacemi. Spolupráce by měla spočívat ve výměně, sdílení a přenosu znalostí, technologií, zkušeností, dovednostía osvědčených postupů relevantních k oblasti a vlastnímu řešení schváleného projektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Náměstkyně Zalabáková navštívila dětské domovy na Děčínsku

22:31 Ústecký kraj: Náměstkyně Zalabáková navštívila dětské domovy na Děčínsku

V Ústeckém kraji je nejvíce dětských domovů z celé České republiky. Sedmnáct. A protože dětské domov…