Ministerstvo pro místní rozvoj: O rozvoji měst a bydlení jednalo OSN v Ženevě

16.10.2021 12:11 | Tisková zpráva

Ministři a zástupci členských států Evropské hospodářské komise OSN (EHK) se sešli na plenárním zasedání Výboru pro rozvoj měst, bydlení a management pozemků. Jeho hlavním tématem bylo „Dostupné, přiměřené a odolné bydlení v životaschopných městech (včetně měst, která čelí extrémním klimatickým podmínkám)“.

Ministerstvo pro místní rozvoj: O rozvoji měst a bydlení jednalo OSN v Ženevě
Foto: MMR
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj, logo

Jednání Výboru na ministerské úrovni se koná jednou za zhruba čtyři roky a proběhlo ve dnech 6. - 8. října 2021 v Ženevě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelínští technici mění bezpečnostní potrubí

16:32 ČEZ: Temelínští technici mění bezpečnostní potrubí

V hloubi podzemních chodeb pod Jadernou elektrárnou Temelín probíhá technicky náročná modernizační a…