
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Ministerstvo pro místní rozvoj zorganizovalo další trojstranné setkání řídicích orgánů evropských fondů, expertů JASPERS a zástupců Evropské komise. Cílem jednání bylo zajištění včasné přípravy a hladkého schvalování tzv. velkých projektů v programovém období 2014–2020 a posílení vzájemné spolupráce.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?
Číslo týdne