Ministerstvo zemědělství ČR zve na odborný proexportní seminář „Proexport a zemědělští diplomaté“

30.10.2015 11:15 | Zprávy

Ministerstvo zemědělství ČR a Potravinářská komora ČR pořádají pod záštitou ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky a prezidenta Agrární a Potravinářské komory ČR Miroslava Tomana odborný seminář zaměřený na představení proexportních opatření státu a exportního potenciálu ve vybraných teritoriích, v kterých budou působit zemědělští diplomaté.

Ministerstvo zemědělství ČR zve na odborný proexportní seminář „Proexport a zemědělští diplomaté“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo zemědělství
Místo konání: Clarion Hotel Prague Old Town, Hradební 9, Praha 1
Organizátor: MZe ČR, PK ČR
Kontakt: lenka.svandrlikova@mze.cz, Ministerstvo zemědělství
Tématické zaměření akce: Zahraniční obchod, Podpora exportu
Cílová skupina: Odborná veřejnost
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Akce se koná dne 10. listopadu 2015 od 9 do 14.00 hod v Clarion Hotel Prague Old Town. Na seminář je nutno se předem registrovat. Více informací viz. příloha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Brány Lichtenštejnského paláce se opět otevřou v Den vítězství

7:23 Úřad vlády: Brány Lichtenštejnského paláce se opět otevřou v Den vítězství

U příležitosti státního svátku Dne vítězství, 8. května 2026, otevře Úřad vlády široké veřejnosti Li…