Moravskoslezský kraj se představí na veletrhu v Bratislavě jako region plný kontrastů

23.01.2017 19:57

Lákat turisty do regionu, nabízet jim možnosti, jak u nás příjemně strávit volný čas, bude Moravskoslezský kraj na největším veletrhu cestovního ruchu na Slovensku – ITF Slovakiatour 2017 v Bratislavě. V letošním 23. ročníku, který se uskuteční od 26. do 29. ledna, se bude opět prezentovat jako zahraniční partner celého veletrhu.

Moravskoslezský kraj se představí na veletrhu v Bratislavě jako region plný kontrastů
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj
reklama

Expozici Moravskoslezského kraje návštěvníci najdou v hale B2 výstaviště Incheba EXPO Bratislava. Na ploše 90 metrů čtverečních je pro ně připraven zajímavý program.

„Moravskoslezský kraj představíme návštěvníkům i novinářům na tiskové konferenci jako region plný kontrastů. Návštěvníci stánku už tady mohou začít poznávat náš kraj všemi smysly, připraveny jsou hry o drobné dárky, ochutnávka regionálních specialit, odvážnější hosté budou moci vyjít i na rozhlednu, která bude hlavním lákadlem celé expozice,“ uvedl náměstek hejtmana pro cestovní ruch Jan Krkoška.

Dodal, že zájemci se v expozici Moravskoslezského kraje dozvědí informace o 6 turistických oblastech a jejich aktuální nabídce turistických produktů nejen na zimu, ale i na jarní a letní sezónu.

„Vítáme každého turistu, který do Moravskoslezského kraje přijede. Chceme, aby se u nás návštěvníci cítili dobře, rádi se vraceli a doporučili pobyt v regionu svým přátelům a známým. Máme co nabídnout – zajímavé atraktivity i kvalitní služby,“ míní náměstek hejtmana Jan Krkoška.

Více o informací na: www.msk.cz a www.severnimorava.travel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku

22:49 ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku

Brněnskému pracovišti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se podařilo úspěšně prodat n…