Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Poleťte s námi na Planetu animace

20.03.2018 14:10 | Zprávy

Chrudimi 21. března 2018 interaktivní prostor nazvaný Planeta animace, která doplní výstavu Pohádkový svět rodiny Lamkových.

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Poleťte s námi na Planetu animace
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi

Výstava Pohádkový svět rodiny Lamkových představuje veřejnosti tvorbu legendárních tvůrců animovaných filmů, Hany a Josefa Lamkových. Ti během své více než padesátileté kariéry vytvořili se svými spolupracovníky nespočet snímků, které i po letech nepřestávají oslovovat dětské diváky. V rámci Světového dne loutkového divadla 21. března 2018 bude k výstavě otevřen interaktivní prostor nazvaný Planeta animace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč by lidé nemohli kdekoliv vyjádřit svůj názor?

A to i třeba na festivalu? Proč jen kritizujete druhé? Napadlo vás se třeba zamyslet nad tím, že byste se mohli chovat a jednat jinak? A co jste čekal, když na nepolitickou akci přijde politik, jestli jste tam chtěl jít, proč jste nešel mezi lidi, ale papalášsky na pódium? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

19:15 Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

Ministerstvo vnitra naplňuje Koncepci rozvoje Policie ČR. Letecká služba funguje plnohodnotně a je n…