Na Štěrkovně se muzicírovalo i pomáhalo

02.08.2015 9:03 | Zprávy
autor: PR článek

Návštěvníci festivalu Štěrkovna Open Music podpořili tříletou Adélku, která prodělala těžkou dětskou mozkovou obrnu. Prostřednictvím aplikace EPP Pomáhej pohybem získávali body, které Nadace ČEZ přemění na finance a přispěje 50 tisíc korun na její rehabilitaci v lázních. Potřebný počet bodů diváci vysportovali překvapivě už první den festivalu.

Na Štěrkovně se muzicírovalo i pomáhalo
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Malé Adélce začalo už před několika měsíci pomáhat celé město. Na podporu její léčby šel výtěžek městských slavností, pomáhají děti ve školách i senioři, umělci, sportovci a mnoho dalších. Bylo to vidět i na nadšení návštěvníků festivalu, kteří v aplikaci EPP Pomáhej pohybem nasbírali body v rekordně krátkém čase.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Olomoucký kraj ušetří na energiích 100 milionů korun

11:18 ČEZ: Olomoucký kraj ušetří na energiích 100 milionů korun

Díky zateplení, modernizaci vytápění a osvětlení 18 krajských budov teď začne Olomoucký kraj šetřit …