Na novém portálu Argumentor.cz se řeší kino, očkování ale i tuning aut

07.06.2016 17:08 | Zprávy

Na první pohled by se mohlo zdát, že tu vznikl další ze serverů, kde je možné diskutovat pod články a dlouze si vyměňovat názory s dalšími diskutujícími.

Na novém portálu Argumentor.cz se řeší kino, očkování ale i tuning aut
Foto: Argumentor
Popisek: Argumentor, logo.

Jenže portál Argumentor.cz, který vznikl v dubnu a má tak za sebou dva měsíce provozu, není tuctovým diskuzním serverem. Jde mu o něco jiného. Argumentor se snaží posunout k řešení problémy, které se ukáží jako závažné a trápící velké množství lidí.

Vlastně se ani nedá říct, že je Argumentor.cz diskuzní server, protože každý návštěvník, který se jednoduše zaregistruje například přes Facebook, může pod názory jiných návštěvníků přidat pouze jeden příspěvek, tzv. argument. A k tomu zahlasovat, zda s prezentovaným názorem souhlasí, či nikoliv.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Komerční článek

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hra z produkce Českého rozhlasu získala zvláštní uznání poroty na Prix Europa 2025

16:09 Hra z produkce Českého rozhlasu získala zvláštní uznání poroty na Prix Europa 2025

Rozhlasová hra Matko Boží, vyžeň Putina uspěla na prestižním mezinárodním festivalu Prix Europa 2025…