Na radiu City zahrají fenomenální U2

1. 4. 2014 19:05

Přehlídka skutečných hudebních hvězd na pražském radiu City pokračuje, na čtvrtek 17. dubna nachystal tým rádia další opravdu výjimečné CITY LIVE. Do něj si pozval Petr Slíva, moderátor pořadu, fenomenální irskou kapelu U2. Ta vyráží do Polska na charitativní koncert a v rámci něho se zastaví i v Praze, aby zahrála celé Praze a posluchačům radia City.

Na radiu City zahrají fenomenální U2
Foto: red
Popisek: Radio City
reklama

Výjimečný koncert si žádá také výjimečné místo - radio City tak po zvonici pražské Jindřišské věže uskuteční akustický koncert ve hvězdárně pražské Stromovky. Celkem padesát posluchačů bude opět u toho, místenky rozdává Petr Slíva od pondělí 7. dubna.

Radio City vám přiváží další hvězdu světových rozměrů! Poslouchejte radio City a užijte si jedinečný živý koncert. Doma, v práci nebo kdekoliv právě budete, si nalaďte radio City 93,7 FM a užijte si známé hity kapely U2 v unikátní akustické podobě. A nepůjde jen o písničky z vlastního repertoáru našich hudebních hostů, můžete se vždy těšit i na jednu originální coververzi. Ve čtvrtek 17. dubna od 15.00 bude opět pražské radio City přepisovat historii. Do unikátních prostor holešovické hvězdárny si pozval moderátor Petr Slíva fenomenální irskou kapelu U2, v čele s Bonem. „V době mých zahraničních studií jsem se potkal s Rickem, současným manažerem kapely. Občas si ještě něco písneme na Twitteru. Zkoušel jsem jen tak nadhodit myšlenku U2 v CITY LIVE a ani v tom nejbláznivějším snu by mě nenapadlo, že by to mohlo vyjít. Už teď se klepu celý nervozitou a strachy, ale zároveň se neuvěřitelně těším!“, říká Petr Slíva, moderátor radia City a pořadu CITY LIVE. Padesát posluchačů radia City bude opět u toho, místenky začínáme rozdávat v odpoledním vysílání radia City od pondělí 7. dubna!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Technologická agentura: Evaluační činnost v roce 2019

22:11 Technologická agentura: Evaluační činnost v roce 2019

Technologická agentura ČR (TA ČR) v průběhu roku 2019 realizovala hodnocení čtyř programů účelové po…