Nemocnice Prachatice: Díky Nadaci Křižovatka hlídají miminka nové monitory dechu

11.01.2018 9:45 | Zprávy

Nadace Křižovatka předala ve středu 10. ledna Novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice pět kusů monitorů dechu Babysense II. Dar v hodnotě 14 850 korun převzal primář dětského oddělení MUDr. Jan Kylian.

Nemocnice Prachatice: Díky Nadaci Křižovatka hlídají miminka nové monitory dechu
Foto: Nemocnice Prachatice
Popisek: Nemocnice Prachatice, logo.

„Hlavní činností Nadace Křižovatka je zprostředkování monitorů dechu pro miminka mezi dárcem a nemocnicí. Oslovujeme firmy, instituce či společnosti a díky jejich finanční podpoře zajišťujeme postupné obnovování těchto citlivých přístrojů v nemocnicích téměř v celé České republice,“ říká Mgr. Štěpánka Pokorníková, ředitelka nadace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín modernizuje ovládání bezpečnostních systémů

22:33 ČEZ: Temelín modernizuje ovládání bezpečnostních systémů

Jaderná elektrárna Temelín pokračuje v rozsáhlé modernizaci klíčových prvků, které ovládají bezpečno…