Novou místopředsedkyní ERÚ jmenována Renata Vesecká

4. 11. 2014 17:27

Novou místopředsedkyní pro oblast legislativně-správní dnes předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková jmenovala Renatu Veseckou. Bude odpovědná za všechny oblasti týkající se právních otázek, kterými se úřad zabývá.

Novou místopředsedkyní ERÚ jmenována Renata Vesecká
Foto: ERÚ
Popisek: ERÚ

„Paní Vesecká je dlouholetá profesionálka v oblasti práva, jako nejvyšší státní zástupkyně i jako advokátka přišla do styku s komplikovanými případy v oblasti správního i trestního práva, a to jak z hlediska hmotného, tak procesního. Její příchod na úřad velmi vítám a těším se, že pod jejím vedením se podaří zvládnout nápor komplikovaných sporů, které musí úřad zejména kvůli zátěži z minulosti řešit,“ uvedla předsedkyně ERÚ Alena Vitásková.

„Chtěla bych svými znalostmi, zkušeností a praxí pomoci Energetickému regulačnímu úřadu a paní předsedkyni v řešení komplikovaných právních problémů, kterých v poslední době na poli trestním i v oblasti správního práva přibývá. Za zásadní rovněž považuji legislativní práce, které mohou zlepšit situaci v odvětví energetiky,“ řekla Renata Vesecká.

Renata Vesecká působila v oblasti justice, zastávala pozici nejvyšší státní zástupkyně a od roku 2011 pracovala jako advokátka. Do funkce místopředsedkyně ERÚ byla jmenována ke dni 4. listopadu 2014.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KRNAP: Krkonoše jsou opět čisté

9:40 KRNAP: Krkonoše jsou opět čisté

Tři stovky dobrovolníků a pracovníků Správy KRNAP vyrazily v pátek a sobotu na turistické cesty vedo…