Novou tiskovou mluvčí Českého rozhlasu bude Tereza Krásenská

02.12.2013 11:13 | Zprávy

Tereza Magdalena Krásenská se pohybuje v mediálním prostředí již 15 let. Pracovala jako ředitelka odboru komunikace a tisková mluvčí na Magistrátu hlavního města Prahy, v Dopravním podniku hlavního města Prahy jako vedoucí externí a interní komunikace a tisková mluvčí a na řadě obdobných pozic. Deset let pracovala v České televizi.

Novou tiskovou mluvčí Českého rozhlasu bude Tereza Krásenská
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

V Českém rozhlase se účastnila náročného konkursu na pozici tiskového mluvčího a byla vybrána mezi několika desítkami uchazečů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Český rozhlas

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

27. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

11:14 27. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 27.…