Nový design webu ČMSS

06.09.2014 16:18

Na známé adrese www.cmss.cz spustila Českomoravská stavební spořitelna nový, redesignovaný korporátní web. Hlavní předností je jeho plná responzivita, zobrazení stránek se přizpůsobuje zařízení, prostřednictvím kterého na web návštěvník vstupuje. Nová stránka je navíc rychlejší a propracovaná navigace usnadňuje orientaci.

Nový design webu ČMSS
Foto: red
Popisek: Českomoravská stavební spořitelna
reklama

Hlavní pozornost je věnována návštěvníkovi stránek. Web se lépe a rychleji načítá, což znamená snadnou přístupnost jak pro návštěvníky, tak pro vyhledávače.

Pro lepší orientaci jsou v záhlaví nadále umístěny odkazy na často vyhledávané a hojně navštěvované podstránky: kalkulačky, internetové bankovnictví mojeLiška a sekce „Kde nás najdete“ s odkazy na seznam finančních poradců ČMSS a poradenských míst.

Základní produktovou nabídku nalezne návštěvník v červeném horizontálním, pevně fixovaném menu. Tím je zaručeno, že při pohybu po stránce zůstává nabídka v horní části prohlížeče, čímž je umožněno snadné přecházení do jiných menu.

Nepřehlédnutelné jsou na stránce dva boxy, které odkazují na klíčové produkty, které ČMSS nabízí. Jedná se o stavební spoření a úvěry na bydlení. Návštěvník stránek tak jednoduše najde to hlavní, kvůli čemu na stránky přišel.

Produktové texty, které se zobrazí po rozkliknutí jakékoli záložky, nabízejí návštěvníkům základní informace o daném produktu či službě. Každá ze stránek přitom umožňuje návštěvníkovi zanechat společně s kontaktními údaji i dotaz, který ho zajímá. Tlačítka v horní části stránky a formulář ve spodní části doplňuje box „ZAVOLÁME VÁM ZPĚT“, který může návštěvník kdykoli využít, pokud potřebuje detailnější informace.

Grafická úprava www.cmss.cz odráží též změny korporátní identity: to znamená nové logo, barvy, druh písma a další grafické prvky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Předsedkyně Rady ČTÚ není ve střetu zájmů

17:04 Předsedkyně Rady ČTÚ není ve střetu zájmů

Stávající předsedkyně Rady Českého telekomunikačního úřadu Mgr. Ing. Hana Továrková není ve střetu z…