Novým jednatelem JIKORDu se stal Jiří Kafka

16.01.2022 22:20 | Tisková zpráva

Novým jednatelem Jihočeského koordinátora dopravy (JIKORD) se stal Jiří Kafka. Dosavadní dopravní specialista, prognostik a metodik této společnosti zřizované Jihočeským krajem ve vedoucí funkci vystřídal Josefa Michálka. Ten ji opustil zhruba po roce a půl ze zdravotních důvodů.

Novým jednatelem JIKORDu se stal Jiří Kafka
Foto: Jihočeský kraj
Popisek: Nový jednatel Jihočeského koordinátora dopravy (JIKORD) Jiří Kafka

Kafkovo jmenování na základě výběrového řízení potvrdila ve čtvrtek 13. ledna rada kraje. Uvedl to náměstek hejtmana pro dopravu Antonín Krák.

„Těší mě, že v čele našeho krajského koordinátora dopravy stane odborník, který má v tomto oboru mnoholetou praxi.  Společně chceme s touto společností i nadále pokračovat v zajišťování co nejkvalitnější dopravní obslužnosti obyvatel na jihu Čech,“ sdělil Krák s tím, že výběrová komise doporučila Kafku na post jednatele JIKORDu jednomyslně. „Panu Michálkovi bych pak chtěl jménem kraje za jeho odvedenou práci velice poděkovat,“ doplnil náměstek hejtmana pro dopravu.

Kafka, podle jeho slov, hodlá na novém postu využít svou dosavadní praxi, když se tomto oboru pohybuje prakticky celý svůj profesní život. „Zaměřit se chci zejména na rozvoj veřejné dopravy v Jihočeském kraji a její zefektivnění,“ uzavřel jednatel JIKORDU. 

Více informací o JIKORDu naleznete zde.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co tedy navrhujete vy?

když odsuzujete názor, že se mají ukrajinští uprchlíci začlenit do společnosti?(,,Za naprosto neuvěřitelná pak považuje slova poslance TOP 09, že z uprchlíků se již zanedlouho stanou čeští občané, protože musíme smazat rozdíl mezi uprchlíky a českými občany.") Nikdo neví, kdy válka skončí a co bude ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Ochrana před hlukem ze skateparků a podobných hřišť nemá jasná pravidla

10:06 Veřejný ochránce práv: Ochrana před hlukem ze skateparků a podobných hřišť nemá jasná pravidla

Při prověřování stížností lidí, žijících v sousedství hřišť, určených například pro jízdu na skatebo…