Novým ředitelem UPC Business bude Vincent Jourdren

01.07.2012 9:30

Novým ředitelem divize pro firemní zákazníky v UPC Česká republika se od 1. srpna stane Vincent Jourdren, dosavadní generální ředitel společnosti Internethome ze skupiny Telefónica O2 Czech Republic. Vincent Jourdren nastupuje do UPC Česká republika již 1. července a postupně převezme řízení B2B divize od Anderse Erikssona.

Novým ředitelem UPC Business bude Vincent Jourdren
Foto: UPC
Popisek: Logo společnosti UPC

„Vincent se stává součástí týmu v okamžiku posilování naší pozice v oblasti nabídky vysoce kvalitních telekomunikačních služeb. Těším se na jeho drive, který nám pomůže k dalšímu rozvoji našich služeb ve prospěch nejnáročnějších zákazníků. Rád bych rovněž poděkoval Andersovi Erikssonovi za jeho chuť podělit se o své bohaté mezinárodní zkušenosti,“ říká k personálním změnám v top managementu UPC Česká republika generální ředitel Václav Bartoň.

„Jsem opravdu rád, že mám příležitost pokračovat v rozvoji UPC Business. Mým hlavním cílem bude určitě dosahování alespoň takových výsledků, jako je tomu v případě služeb pro rezidenční zákazníky,“ uvádí Vincent Jourdren.

„UPC Business má všechny klíčové předpoklady k dalšímu zvyšování svého dvouciferného růstu a k zaujetí pozice mezi hlavními hráči v oblasti telekomunikačních služeb pro firemní zákazníky,“ dodává dosavadní B2B Director UPC Česká republika Anders Eriksson.

Vincent Jourdren pracoval od dubna 2005 ve společnosti Telefónica O2 mj. jako marketingový ředitel a generální ředitel dceřiné Internethome, v níž měl za poslední tři roky na starosti rozvoj obchodních příležitostí a posléze vedení celé společnosti konsolidující sektor širokopásmového připojení k internetu v regionech ČR. Před tímto působištěm pracoval pro společnosti Carrefour Czech & Slovakia nebo Sagem Czech & Baltic. Kromě mateřské francouzštiny mluví Vincent Jourdren anglicky, česky a španělsky. Pochází z Francie, s manželkou a dvěma dětmi žije v Praze a mezi jeho koníčky patří tenis či historie.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ceskamedia.czTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NP Šumava: Zatrubněné potoky se na Šumavě vrací zpátky na povrch

21:20 NP Šumava: Zatrubněné potoky se na Šumavě vrací zpátky na povrch

V posledních deseti letech bylo v Národním parku Šumava obnoveno již více než 20 kilometrů přírodníc…