OKIN FACILITY bude zajišťovat facility management ve více než 140 pobočkách Slovenské spořitelny

21.07.2014 15:00 | Zprávy

Přední poskytovatel integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě OKIN FACILITY upevňuje svoji pozici na slovenském trhu. Dceřiná společnost OKIN FACILITY SK, která sídlí v Bratislavě, poskytuje od 1. července 2014 služby facility managementu ve více než 140 pobočkách Slovenské spořitelny.

OKIN FACILITY bude zajišťovat facility management ve více než 140 pobočkách Slovenské spořitelny
Foto: red
Popisek: Okin Group

„Vítězství ve výběrovém řízení na správu pobočkové sítě Slovenské spořitelny na středním a východním Slovensku pro nás představuje obrovský úspěch nejen proto, že se jedná o naši dosud největší zakázku v tomto regionu. Těší nás to také z toho důvodu, že tímto krokem výrazně posílí naše pozice u skupiny ERSTE BANK, pro niž již řadu let spravujeme objekty České spořitelny v České republice,“ říká Martin Šmíd, Výkonný ředitel divize OKIN FACILITY pro obchod.

V pobočkách Slovenské spořitelny bude technickou správu, energetický management, pohotovostní služby a revizní činnosti zajišťovat 12 až 14 nových pracovníků. Součástí smlouvy, uzavřené na dobu neurčitou, je i provoz vlastního helpdesku a provozního systému (CAFM), podporující efektivní rozhodování, plánování a kontrolu při správě objektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

SOCDEM

Navážíte se do SOCDEM, ale nemyslíte, že je to menší zlo než strany, které jsou ve sněmovně místo ní? A že upozorňuje na kauzu dozimetr, podle vás není důvod a nejsou ani pochybností, že vyšetřování probíhá v pořádku, což ostatně zpochybnil i ministr spravedlnosti, a že STAN nemá máslo na hlavě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Nelegální převoz alkoholu a nafty

19:28 Celní správa: Nelegální převoz alkoholu a nafty

Stovky litrů alkoholu a pohonných hmot zajistili jihomoravští celníci v průběhu uplynulého víkendu.