Tuto slavnostní příležitost si nenechal ujít náměstek hejtmana pro oblast financí Jiří Peřina (ČSSD) a radní pro oblast majetku Pavel Hubený (KSČM).
„Centrum, které bude místním sloužit jako potkávací, informační a kulturní bod, je opravdu pěkné. Je vidět, že obec měla jasný cíl, a to aby se lidé v tomto domě cítili příjemně. Přeji proto novému centru, ať jej lidé navštěvují s dobrou náladou a s ještě lepší opouštějí,“ prohlásil náměstek Peřina.
Rozsáhlá rekonstrukce historického domu probíhala od října 2014. Obec na ni získala dotaci z Regionálního operačního programu Střední Čechy ve výši 6,7 milionu korun. Celá stavba pak stála osm milionů korun a zhotovila ji společnost G&G Building, s. r. o., Ostrava, která vyhrála výběrové řízení a dokázala snížit předpokládané náklady o jeden milion korun.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV