Okamura se v Teplicích před arabskými hosty v pátek večer projde s pejskem

23.07.2015 14:59

Poslanec Tomio Okamura (SPD) zve na společnou procházku s pejsky v Teplicích v Šanovském parku

Okamura se v Teplicích před arabskými hosty v pátek večer projde s pejskem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Zítra, v pátek 24.července  ve 20h jde Tomio Okamura osobně podpořit občany Teplic do Šanovského parku, kde muslimští návštěvníci teplických lázní terorizují svým chováním místní občany.

Tomio Okamura se zúčastní druhého „Setkání skupinky čtyřnohých miláčků“, kdy půjde společně s občany do parku na procházku s pejsky.

Předtím se Tomio Okamura zúčastní neveřejné besedy s organizátory této akce, kterou již úspěšně zorganizovali poprvé minulý pátek, a také dalšími členy „Skupinky čtyřnohých miláčků“, kde si chce osobně na místě poslechnout jejich podněty a stížnosti, aby zjistil, v čem konkrétně může nespokojeným občanům Teplic pomoci.

Nechceme se nečinně dívat, jak arabští lázeňští hosté devastují park, zanechávají za sebou spoustu odpadků a znehodnocené zeleně, říká Tomio Okamura. V Teplicích vydává město z městské pokladny miliony na údržbu a opravy parku, ale obyvatelé Teplic se tam rozhodně neválí a nic nedevastují. Pokud by se tito zahraniční návštěvníci chovali lépe a byli dostatečně poučeni, bylo by možno tyto miliony použít daleko lepším způsobem pro občany.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

zásah

Jak vysvětlíte razii u vás na ministerstvu? A vyvodíte nějakou osobní zodpovědnost? Přeci jen, za to, jak jsou zakázky zadávány jste přeci zodpovědná vy. Tady se pořád mluví o úsporách, přitom na obraně se utrácí o 106 a evidentně ne transparentně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Celková důvěra v ekonomiku se v září snížila

13:21 Český statistický úřad: Celková důvěra v ekonomiku se v září snížila

Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený bazickým indexem, se mezimě…