Ondrášovka vyráží na koleje v LEO Express

12. 11. 2012 9:55

Tradiční český výrobce minerální vody Ondrášovka se spojil s novým železničním dopravcem LEO Express. Každý cestující ve vlacích LEO Express již od začátku provozu dostane 0,5 l láhev Ondrášovky zdarma.

Ondrášovka vyráží na koleje v LEO Express
Foto: LEO Express
Popisek: Nová souprava LEO Express se poprvé předvedla v Česku
reklama

„Spojení dvou našich špičkových českých značek budujeme silné a věřím, že i dlouhodobé partnerství. Našim cestujícím nabídneme půllitrové lahve velmi kvalitní minerální vody, což je více než má konkurence. Ondrášovku znám z vlastní zkušenosti, sám ji piji a chutná mi. Věřím, že tato prémiová voda potěší také naše cestující,“ říká Leoš Novotný, zakladatel a generální ředitel LEO Express.

„Myslíme si, že tradice a nové věci patří dohromady. Proto je spojení s LEO Express zcela na místě. LEO Express nabízí svým cestujícím mnoho benefitů, které jim zpříjemní každodenní život. Stejně tak minerálka Ondrášovka nabízí potřebné množství minerálů, které jsou důležité pro vývoj a správnou funkci organismu. Zároveň chceme touto spoluprácí rozbít zažitý mýtus o minerálních vodách. Nelze všechny posuzovat stejně a to je právě případ Ondrášovky, která splňuje nejpřísnější hygienické limity a díky nízkému obsahu sodíků se může pít denně. Rádi bychom, aby lidé pochopili, že je rozdíl mezi stolní vodou a minerálku, která jejich tělu přinese mnohem víc. Každý cestující ve vlacích LEO Express budeme mít možnost vyzkoušet a posoudit kvality naší minerálky, “ vysvětluje generální ředitel Ondrášovky Libor Duba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: LEO Express
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Bez rezervace termínu do OČKOcenter nechoďte. Je to zbytečné

19:38 Jihočeský kraj: Bez rezervace termínu do OČKOcenter nechoďte. Je to zbytečné

Jihočeský kraj apeluje na občany, aby se bez řádné rezervace termínu nevydávali do OČKOcenter v nadě…