Pardubická nemocnice: Demolice dětské chirurgie si vyžádá dopravní omezení

21.01.2019 19:29

Nejstarší pavilon v areálu Pardubické nemocnice v tomto týdnu zmizí. O nadcházejícím víkendu začne hlavní část demoličních prací na budově č. 1, v níž dříve sídlilo oddělení dětské chirurgie a stomatochirurgie. Demolice, která je součástí nulté etapy budoucí strategické investice centrálního urgentního příjmu, si vyžádá i dopravní omezení v centrální části nemocničního areálu od 25. ledna.

Pardubická nemocnice: Demolice dětské chirurgie si vyžádá dopravní omezení
Foto: pardubickykraj.cz
Popisek: Pardubická nemocnice

Hlavní část demolice bývalé dětské chirurgie s nasazením těžké techniky bude probíhat o víkendu 26. a 27. ledna. V dalším týdnu bude následovat odvoz sutin. Nákladní automobily budou projíždět hlavní branou, proto upozorňujeme pacienty a návštěvníky na zvýšený provoz v tomto prostoru areálu.

Z důvodu demoličních prací budou uzavřeny komunikace vedoucí z obou stran podél pavilonu č. 1. V současné době je již neprůjezdná a neprůchozí vozovka mezi budovami č. 1 a č. 15 (informace). Od pátku 25. ledna dojde rovněž k uzavírce komunikace mezi budovami č. 1 a č. 30 (onkologie). Toto omezení potrvá do 4. února.

Pavilon onkologie bude pro pacienty a návštěvníky přístupný po chodníku od budovy č. 17 (Multioborový pavilon). K příjezdu či příchodu k Multioborovému pavilonu je již možné využít komunikaci mezi budovami Informací (č. 15) a radiodiagnostickým oddělením (č. 14), která byla uzavřena z důvodu přístavby pro novou magnetickou rezonanci. Tato vozovka je již průjezdná i průchozí.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Děláte dost?

Nejdříve vás odcituji: „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně“. Není ale navýšení důchodů dáno ze zákona? A druhá věc, myslíte, že dočasné snížené spot...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Přerušení výstavby poldru Kutřín

22:11 Povodí Labe: Přerušení výstavby poldru Kutřín

Povodí Labe kvůli nepředvídatelným komplikacím ukončuje smlouvu na výstavbu poldru Kutřín se současn…