Pardubické Gymnázium Mozartova v novém kabátě

16.06.2015 16:12 | Zprávy
autor: PV

V uplynulých dnech byly dokončeny zateplovací práce na budově Gymnázia Mozartova v Pardubicích. Slavnostního ukončení modernizace se v areálu školy zúčastnil také hejtman Pardubického kraje Martin Netolický společně s náměstkyní pro oblast školství Janou Pernicovou.

Pardubické Gymnázium Mozartova v novém kabátě
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Pardubické Gymnázium Mozartova v novém kabátě

Projekt na realizaci úspor energie byl spolufinancován Evropskou unií a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí. Celkové náklady na kompletní zateplení včetně nového pláště, výměny oken a dveří přesáhly 26 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Tip na ideální rodinný výlet v Krušných horách

7:33 Lesy ČR: Tip na ideální rodinný výlet v Krušných horách

Loni jednu a letos druhou lávku s nosnou ocelovou konstrukcí a dubovým zábradlím instalovaly Lesy Če…