Podnikatelé pod vedením Hospodářské komory zamíří do Pákistánu na veletrh Expo

08.11.2017 18:12 | Zprávy

Desítka českých firem se ve dnech 8. až 12. listopadu zúčastní podnikatelské mise do Pákistánu pod vedením viceprezidenta Hospodářské komory ČR Bořivoje Mináře. Zástupci firem budou mít možnost navázat nové kontakty v rámci 10. veletrhu Expo v pákistánském Karáčí.

Podnikatelé pod vedením Hospodářské komory zamíří do Pákistánu na veletrh Expo
Foto: Archiv
Popisek: Hospodářská komora - logo

Mise je zaměřena na firmy, které již s pákistánskými partnery spolupracují, nebo mají v této zemi zájem o navázání obchodních vztahů. Cesta je určena společnostem z oboru textilního a kožedělného průmyslu, potravinářství a potravinářských technologií, farmaceutického průmyslu, energetiky, strojírenství i dalších oborů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FESTMICHAEL 2026 zaplnil náměstí Míru studentským uměním

7:25 FESTMICHAEL 2026 zaplnil náměstí Míru studentským uměním

Tradiční přehlídka FESTMICHAEL, kterou už sedmnáct let pořádá Střední a Vyšší odborná škola reklamní…