V období od 12. do 14. října probíhá další, v pořadí již 3. Podzimní škola učitelů chemie, která přivítá v prostorách Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT Praha) a Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR (ÚOCHB) celkem 52 účastníků. Tradičně je tato akce zaměřena na praktickou aplikaci badatelsky orientované výuky v hodinách a možnost předávání zkušeností mezi učiteli pod heslem: „Učitelé učí učitele“. V rámci probíhajícího podzimního workshopu bude na ÚOCHB otevřena také nová výuková laboratoř pro základní a střední školy.
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.