Pohádky pro Emu představují první teaser

12.06.2016 12:00 | Zprávy

Romantická komedie Pohádky pro Emu v hlavních rolích s Aňou Geislerovou a Ondřejem Vetchým, který má premiéru 3. listopadu, představuje první záběry v novém teaseru.

Pohádky pro Emu představují první teaser
Foto: Fénix Film – Vojtěch Resler
Popisek: Hlavní protagonisté filmu Pohádky pro Emu

V současné chvíli vstupují práce na filmu o další fáze postprodukce, vzniká i hudba. Novou písničku speciálně pro film složí a nazpívá Michal Hrůza.

Režisér a autor scénáře Rudolf Havlík si pro svůj druhý celovečerní snímek Pohádky pro Emu zvolil téma hledání lásky a štěstí i za cenu, že se musíte vzdát svého pohodlí a podstoupit nečekané dobrodružství. A možná právě situace, která se zdá být na počátku naprosto neřešitelná, vás nakonec může k tomu opravdu  pohádkovému  štěstí dovést.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Cvakněte a vyhrajte

22:03 Správa jeskyní: Cvakněte a vyhrajte

Správa jeskyní České republiky (SJ ČR) vyhlašuje první ročník fotografické soutěže „Cvakněte jeskyni…