Policie ČR: Jsme v tom společně aneb Internetem bezpečně

21.03.2020 9:01 | Zprávy

Stejně jako učitelé učí na dálku, anebo se o to v některých případech alespoň snaží, tak i my zkusíme na dálku přispět k bezpečnému trávení volného času a vzdělávání.

Policie ČR: Jsme v tom společně aneb Internetem bezpečně
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Běžně policejní preventisté konají stovky přednášek měsíčně. Nyní se ale stejně jako všichni v republice scházet nemůžeme a z pochopitelných důvodů ani nechceme.

Jste teď více doma a to je dobře. Samozřejmě víme, že si dlouhou chvíli krátíte na mobilu a internetu. To si ale uvědomují i ti, kteří mohou chtít neopatrným uživatelům internetu a sociálních sítí ublížit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha a Středočeský kraj vypíšou soutěž  na nové bateriové vlaky

19:28 MHMP: Praha a Středočeský kraj vypíšou soutěž na nové bateriové vlaky

Hlavní město připravuje ve spolupráci se Středočeským krajem otevřené nabídkové řízení s jednáním na…