Policie ČR: Mezinárodní policejní spolupráce

05.07.2020 18:45 | Zprávy

Úspěšné zadržení čelního představitele rakouského motorkářského klubu

Policie ČR: Mezinárodní policejní spolupráce
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Policisté odboru pátrání úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia České republiky provedli dne 02.07.2020 v Praze zadržení nebezpečného pachatele (cizince, 27 let), který je v Rakousku podezřelý ze spáchání závažné násilné trestné činnosti.

Jednalo se o vysokého představitele jednoho motorkářského klubu. Justiční orgány Rakouska na něj vydaly evropský zatýkací rozkaz. Za zločin vydírání zadrženému hrozí až 10 let odnětí svobody.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Náměstci

Proč máte stále náměstky, kteří pobírají nemalý plat, když už je vláda v demisi? K čemu jsou? A bylo tomu tak vždy nebo jen teď za vás? Chápu, že vy ve funkci zůstáváte a máte plat. A ještě by mě zajímalo, zda mají ministři nějaké ,,odchodné“ po skončení mandátu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj v Hradci otevřel moderní bydlení pro sociální rehabilitaci

19:28 Královéhradecký kraj v Hradci otevřel moderní bydlení pro sociální rehabilitaci

Královéhradecký kraj dokončil rozsáhlou rekonstrukci objektu určeného pro službu sociální rehabilita…