V prosinci jsme zahájili poměrně rozsáhlou rekonstrukci vzduchotechnického potrubí, včetně vzduchotechnických jednotek. Dosud se takto větralo pouze vzduchem, nasávaným zvenku. „Nové zařízení již bude umožňovat chlazení. V letních měsících bude centrálně nastavena teplota, která splní požadavky na skladování léků. Současně se tak upraví teplota ve vybraných vyšetřovnách, kde v letních měsících bývalo i přes 30 stupňů,“ vysvětluje ing. Ladislav Pejcha, vedoucí Odboru provozu. Dodatečné vybudování klimatizace vyžaduje akreditace JCI, kterou naše nemocnice v loňském roce úspěšně obhájila.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


