Zatímco na vodní nádrži Horní Bečva je tloušťka ledu 20 cm, Jevišovice hlásí 14 cm a Bystřička 10 cm, Vranov není zamrzlý vůbec a na dolní nádrži Nových Mlýnů má led pouze 1 cm.
Pozor! Upozorňujeme, že vstupovat na zamrzlé plochy vodních toků je značně nebezpečné. Ledová plocha může být vlivem nestejnosměrně proudící vody a kolísáním hladiny pod ledem v některých místech zeslabena a hrozí tak i při menším zatížení prolomení ledu. Vstup na zamrzlé plochy vodních nádrží a rybníků za účelem provozování zimních sportů je v každém případě pouze na vlastní nebezpečí.
Zákaz vstupu platí celoročně na těchto vodárenských nádržích:
Bojkovice, Boskovice, Fryšták, Hubenov, Karolínka, Koryčany, Landštejn, Ludkovice, Mostiště, Nová Říše, Opatovice, Slušovice, Vír a Znojmo.
Tloušťka ledu na vybraných vodních nádržích v cm:
Název nádrže ![]() Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. autor: Tisková zpráva Mgr. Jana Mračková Vildumetzová byl položen dotaz
Proč vlastně VŠ nezřídila v kraji vaše vláda?A nemůže ji zřídit kraj? Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky![]() 22:31 Jihomoravský kraj: Ceny kraje za rok 2024Silné lidské příběhy, výjimečné výkony, celoživotní práce, odvaha i kreativita.
reklama
|