Povodí Odry: Vodohospodáři souhlasí s uspořádáním červencového sjezdu Moravice

01.07.2019 17:35 | Zprávy

Vzhledem k aktuálnímu stavu naplněnosti zásobního prostoru nádrží Kružberk a Slezská Harta souhlasíme s uspořádáním červencového sjezdu Moravice a to ve dnech 6. a 7. července 2019.

Povodí Odry: Vodohospodáři souhlasí s uspořádáním červencového sjezdu Moravice
Foto: Povodí Odry
Popisek: Povodí Odry

Upozorňujeme, že v sobotu 6. 7. 2019 bude z důvodu propláchnutí přívodní štoly na Úpravnu vody v Podhradí a pro zajištění dodávané vhodné kvality surové vody průtok 7,5m3/s vypouštěn od 6:00 do 14:00 a následně pak v neděli 7. 7. 2019 od 8:00 do 12:00. Pro konání organizovaného vodáckého sjezdu bude z VD Kružberk odtok navýšen na cca 2,0 m3/s.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vy jste pro zrušení imunity?

Navrhnete to? Debata o zrušení je podle mě k ničemu, přeci každému je jasné, že není spravedlivé, aby politici jako jediní byli takto chráněni. To pak není ani žádná rovnost před zákonem a stejná práva pro všechny. A není to snad v ústavě, že jsou si všichni rovni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

20:16 Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

Zoo Zlín ve středu 18. března přijala dvě samice lvů, které byly zabaveny ze soukromého chovu. Důvod…