Povodí Odry: Vodohospodáři souhlasí s uspořádáním červencového sjezdu Moravice

01.07.2019 17:35 | Zprávy

Vzhledem k aktuálnímu stavu naplněnosti zásobního prostoru nádrží Kružberk a Slezská Harta souhlasíme s uspořádáním červencového sjezdu Moravice a to ve dnech 6. a 7. července 2019.

Povodí Odry: Vodohospodáři souhlasí s uspořádáním červencového sjezdu Moravice
Foto: Povodí Odry
Popisek: Povodí Odry

Upozorňujeme, že v sobotu 6. 7. 2019 bude z důvodu propláchnutí přívodní štoly na Úpravnu vody v Podhradí a pro zajištění dodávané vhodné kvality surové vody průtok 7,5m3/s vypouštěn od 6:00 do 14:00 a následně pak v neděli 7. 7. 2019 od 8:00 do 12:00. Pro konání organizovaného vodáckého sjezdu bude z VD Kružberk odtok navýšen na cca 2,0 m3/s.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Premiér a ministři se seznámili se situací na heřmanické haldě

16:13 DIAMO: Premiér a ministři se seznámili se situací na heřmanické haldě

V rámci návštěvy Moravskoslezského kraje navštívil premiér Andrej Babiš v doprovodu ministrů a ředit…