Praha uzavře letošní titul Evropské hlavní město sportu na ledě

03.12.2016 14:06 | Zprávy

Bruslení zdarma, soutěže, Mikulášská nadílka, setkání se sportovci-ambasadory titulu Praha Evropské hlavní město sportu 2016, zlatými hokejisty z Nagana, oslava Silvestra a Nového roku a ještě mnohem víc čeká na děti i dospělé na kluzišti na Letné. Brána areálu s ledovou plochou naproti stadionu Sparty se otevírá v sobotu 3. prosince a otevřená bude každý den až do 1. ledna 2017.

Praha uzavře letošní titul Evropské hlavní město sportu na ledě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha

Kluziště bude k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hodin, s výjimkou 24. prosince (do 16.00 hodin). Denně bude probíhat od 10.00 do 18.00 hodin animační program na ledě pro děti – hlavně nejrůznější soutěže a hry.

Připraveny jsou i velké programové dny:

- 3. prosince – Lední zimní olympiáda

- 5. prosince – Mikuláš na ledě

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Předměty z pozůstalosti zamířily do muzejních sbírek

22:03 ÚZSVM: Předměty z pozůstalosti zamířily do muzejních sbírek

Neobvyklý případ odúmrti řešili pracovníci ÚZSVM v Plzni při vyklízení bytu v domě s pečovatelskou s…