Pražský magistrát žádá řidiče, aby omezili jízdy automobily

23.01.2017 12:29 | Zprávy

Smogová situace v Praze se během víkendu nezlepšila, stále trvá regulace. Město znovu apeluje na řidiče, aby pokud možno nevyjížděli a využili městskou hromadnou dopravu.

Pražský magistrát žádá řidiče, aby omezili jízdy automobily
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

Rovněž i nadále platí doporučení, aby Pražané a návštěvníci metropole omezili pobyt venku, zejména se toto doporučení týká osob s chronickými dýchacími potížemi, srdečním onemocněním a starších lidí. Pobyt venku není v této situaci vhodný ani pro malé děti. Fyzicky náročných aktivit pod širým nebem by se měli zdržet i dospělí bez zdravotních potíží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Světový den vody - pochod z Ohníče po tělese labského přivaděče neměl chybu

11:59 ČEZ: Světový den vody - pochod z Ohníče po tělese labského přivaděče neměl chybu

Světový den vody si v sobotu připomnělo zhruba 150 návštěvníků Informačního centra Skupiny ČEZ v Ele…