Předseda Senátu vyznamená při příležitosti Dne české státnosti dvacítku osobností

25.09.2018 10:37 | Zprávy

Předávání Stříbrných pamětních medailí Senátu. Uskuteční se ve čtvrtek 27. 9., tedy v předvečer Dne české státnosti, od 15:00 v Hlavním sále Valdštejnského paláce.

Předseda Senátu vyznamená při příležitosti Dne české státnosti dvacítku osobností
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Medaile převezme z rukou předsedy Senátu Milana Štěcha dvacítka osobností z řad akademiků, lékařů, umělců, sportovců nebo osobností výjimečně prospěšných naší společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Roztoky mají první Oranžový přechod

13:28 Nadace ČEZ: Roztoky mají první Oranžový přechod

Nový Oranžový přechod byl zprovozněn v Lidické ulici před křížením s ulicí Jana Palacha v Roztokách …