Premiér Sobotka s prezidentem Zemanem, ministrem Babišem či guvernérem Singerem diskutovat o přijetí eura

27.05.2015 9:45 | Zprávy
autor: Vlada.cz

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v neděli 31. května 2015 setká na zámku v Lánech s prezidentem republiky Milošem Zemanem, ministrem financí Andrejem Babišem či guvernérem České národní banky Miroslavem Singerem. Společně budou diskutovat a zabývat se tématem připravenosti České republiky na přijetí eura.

Premiér Sobotka s prezidentem Zemanem, ministrem Babišem či guvernérem Singerem diskutovat o přijetí eura
Foto: Hans Štembera
Popisek: Euroměna, ilustrační foto

Diskuse se odehraje v souladu s vládním programovým prohlášením, ve kterém se koalice zavázala k aktivní snaze o vytvoření podmínek pro přijetí eura, efektivnímu využívání ekonomických možností členství v EU a krokům pro přípravu ČR ke vstupu do eurozóny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury: Ochrana kulturního dědictví v digitálním prostředí

22:03 Ministerstvo kultury: Ochrana kulturního dědictví v digitálním prostředí

?Vláda schválila návrh Ministerstvo kultury České republiky tzv. Knihovnickou trojnovelu, která poso…