Preventivní programy VoZP mají stříbrnou medaili

13.12.2016 8:40 | Zprávy

Pestrý výběr příspěvků pro celou rodinu a jejich dostupnost pro každého bez bariér v podobě kreditů či bodů – to jsou hlavní charakteristiky programů prevence VoZP. Jejich kvalita se nyní prokázala také v nezávislém hodnocení odborníků v rámci projektu Zdravotní pojišťovna roku.

Preventivní programy VoZP mají stříbrnou medaili
Foto: red
Popisek: Vojenská zdravotní pojišťovna

Patnáctičlenná porota je vyhodnotila jako druhé nejlepší mezi všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a organizátoři jim udělili pečeť kvality.

Odborná porota nominované programy prevence hodnotila na základě jejich užitečnosti a efektu na zacílené pojištěnce. Zdravotní pojišťovny nominovaly své programy a organizátor je pro hodnotitele anonymizoval, aby nebylo zřejmé, ze které pojišťovny daný program pochází.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: LNG terminál v nizozemském Eemshavenu slaví tři roky

13:34 ČEZ: LNG terminál v nizozemském Eemshavenu slaví tři roky

Tři roky už funguje terminál LNG v nizozemském Eemshavenu.