Připravuje se Krajský volejbalový turnaj ČSSD a Bruntálské indiánské léto

16.08.2017 14:20

Obec Dolní Moravice na Rýmařovsku ožije tradičním Krajským volejbalovým turnajem. Pořadatelé akci připravují na sobotu 2. září 2017 od 9 hodin.

Připravuje se Krajský volejbalový turnaj ČSSD a Bruntálské indiánské léto
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Místní organizace ČSSD v Dolní Moravici letos pořádá osmnáctý ročník Krajského volejbalového turnaje. Bude se na něm hrát o pohár předsedy moravskoslezské sociální demokracie Miroslava Nováka a akce se zároveň koná pod záštitou poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného.

Tradiční sportovní zážitek si můžete užít ve Sportovním areálu TJ Dolní Moravice na Rýmařovsku v sobotu 2. září 2017 od 9 hodin. Od 8 hodin proběhne prezentace účastníků, v 9.10 hodin slavnostní zahájení Krajského volejbalového turnaje. Vyhlášení výsledků se plánuje na 17. hodinu.

Připravena je večerní zábava s DJ, po celý den občerstvení a tombola. Partnerem akce je Studio STA – multimediální agentura o.p.s. O průvodní slovo se postará asistent poslance Radek Vráblík a kandidát do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jaroslav Kala.

http://www.velebny.eu/products/v-dolni-moravici-si-zahraji-volejbal/

15. Bruntálské indiánské léto

Multižánrový folk, country, blues, bluegrass a folkrock přinese patnáctý ročník hudebního festivalu Bruntálské indiánské léto. Akci připravují na druhou zářijovou sobotu.

Město Bruntál – Jesenické infocentrum, z. s. pořádají 15. Bruntálské indiánské léto, které se uskuteční na terasách bruntálského zámku v sobotu 9. září 2017 od 13 hodin. Letošní festival přinese účinkující: Jakub Děkan Band z Liberce, Monty a nekapela z jižní Moravy, Můjčass z Bruntálu, Poutníci z Brna, Irena Budweiserová a Kuba Racek z Prahy, Jaroslav „Samson“ Lenk ze Starého Plzence, Mike Fojtík a přátelé z Ostravy, Přelet MS z Blovic, Z hecu z Prahy a Bluegrass Comeback z Opavy.

Hudební akce se koná za dotační podpory města Bruntálu. Vstupné činí 120 korun, děti do 15 let 50 korun, děti do 6 let a ZTP zdarma. Bruntálské indiánské léto bude uvádět Josef „Mlok“ Grim. Akce se zúčastní místostarosta Bruntálu a kandidát do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za ČSSD Vladimír Jedlička.

http://www.cssdbruntalsko.cz/clanky/volby-2017/15.-bruntalske-indianske-leto.html

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Dobré balené koblihy poznáte podle složení na obalu

14:53 dTest: Dobré balené koblihy poznáte podle složení na obalu

Masopust je sice za námi, ale koblihy chutnají kdykoliv během roku. Slovinský svaz spotřebitelů ZPS …