Programovou nabídku O2 TV rozšíří nová TV Pětka a slovenská TV8

5. 10. 2012 13:26

Zákazníci digitální televize O2 TV mohou od 1. října 2012 nově naladit celoplošnou televizi Pětka se zaměřením na českou zábavu a vlastní tvorbu.

Programovou nabídku O2 TV rozšíří nová TV Pětka a slovenská TV8
Foto: red
Popisek: O2

Stanice, která divákům přinese pohodu, zábavu, emoce a známé tváře oficiálně zahájí vysílání v pondělí 15. října 2012. V době od 1. do 15. října bude televize vysílat jen upoutávku a odpočet času do slavnostního zahájení. TV kanál Pětka na pozici 19 nahradí Metropol TV, která se přesune na pozici 183.

Od poloviny října tak digitální televize přinese do českých domácností nové zábavné pořady, reality show, interaktivní a soutěžní pořady. Na obrazovkách se diváci budou moci v hlavním vysílacím čase pravidelně setkávat se zpěvačkou Ivetou Bartošovu, bavičem Zdeňkem Izerem nebo třeba s oblíbeným moderátorem Petrem Vondráčkem. Přes den pak bude Pětka vysílat různé magazíny o kultuře nebo pořady se zaměřením na maminky a seniory. Nový televizní kanál připravil stejný provozovatel, jaký stojí za stanicí Metropol, tedy firma Metropol TV.

Programovou nabídku O2 TV první říjnový den rozšíří také slovenskátelevizní stanice TV8. Čtyřiadvacetihodinové interaktivní vysílání zaměřené na ezoteriku, věštění, zdraví či krásu, určené pro starší generaci diváků, bude možné naladit na pozici 9.

O2 TV nabízí divákům možnost kombinovat výběr zajímavých televizních programů podle vlastních představ. Televizní stanice Pětka i slovenská TV8 se stane součástí hlavní programové nabídky spolu s dalšími českými a zpravodajskými TV kanály.

Další informace najdete na http://www.o2tv.cz/.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Státní pozemkový úřad: Nejlepší realizace pozemkových úprav byly oceněny ve 12. ročníku soutěže Žít krajinou

14:21 Státní pozemkový úřad: Nejlepší realizace pozemkových úprav byly oceněny ve 12. ročníku soutěže Žít krajinou

Ve čtvrtek 21. března 2019 se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo vyhlášení výsledků 12. r…