Prohlášení protonového centra k vyjádření ředitele VZP Ing. Kabátka ze dne 14. 4. 2014:

14.04.2014 17:35 | Zprávy

PRAHA 14. 4. 2014 – Dnešní vystoupení ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny šéfa (VZP) Zdeňka Kabátka na brífinku vypadalo pro veřejnost líbivě, ale nepřineslo nic nového. Je to totiž protonové centrum, kdo už přes rok nabízí řešení sporu.

Prohlášení protonového centra k vyjádření ředitele VZP Ing. Kabátka ze dne 14. 4. 2014:
Foto: Archiv PTC
Popisek: Protonové centrum v Praze

Protonové centrum vyšlo pojišťovně vstříc ve všech směrech: například akceptovalo cenu, dobu trvání kontraktu a nabídlo stažení arbitráže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

16:32 Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů. Drony pomohou zjistit skutečnou početnost ohro…