První šťastný den ostravského Avionu s Debbi a Markem Ztraceným

11.03.2014 15:00

Osobitá zpěvačka Debbi se sexy hlasem, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala díky účasti v prvním ročníku Česko-Slovenské Superstar, a také charismatický Marek Ztracený, objev roku 2008 v anketě Český slavík a držitel mnoha dalších hudebních ocenění. Obě tyto pěvecké hvězdy vystoupí v sobotu 15. března v Ostravě v rámci akce Šťastná 15. Koncert Debbi s následnou autogramiádou začne v ostravském Avion Shopping Parku v 18 hodin a koncert Marka Ztraceného bude následovat od 19.30 hodin.

První šťastný den ostravského Avionu s Debbi a Markem Ztraceným
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Úžasná hudební show v podání obou zpěváků bude vyvrcholením celodenní akce Šťastná 15 - Den plný slev, která je určena široké veřejnosti. Už od 14 hodin se malí i velcí návštěvníci Avionu mohou těšit na divadelní pohádku Maxipes Fík. V inscenaci se objeví postavičky známé z televizních večerníčků i knižních vydání, a to za doprovodu krásných písniček skladatele Petra Skoumala. Představení osloví svým osobitým humorem nejen děti, ale i dospělé. Zábavnou atmosféru umocní i vystoupení výborné zpěvačky, skladatelky a autorky textů Jany Rychterové, které začne od 15.15 hodin. Na Avion se doslova sesype plný pytel legrace pro malé i velké, neposedové mohou tančit, cvičit i soutěžit a všichni si mohou zazpívat. Do zpěvu bude v tento den zřejmě všem návštěvníkům ostravského Avionu. Patnáctý den v měsíci si totiž do svého kalendáře může každý zapsat jako šťastný den. A to nejen v březnu, ale i v následujících měsících. Šťastná 15 se stane tradicí!

„Téměř každý má své šťastné číslo. Pro Avion a jeho zákazníky se od března letošního roku stává tím šťastným právě patnáctka. V tento den většina našich prodejců bude nabízet zcela netradiční slevy a akce. Do Šťastné 15 se zapojila většina značek , ale i kavárny našeho centra. Někteří z prodejců si přichystali slevy, které vystoupají až do výše 50 procent. Zákazníci se tak mohou těšit, že stylově a výhodně nakoupí v mnoha známých a oblíbených obchodech,“ uvedla Kateřina Ježková, ředitelka tohoto největšího obchodního centra na severní Moravě. ,,A protože první šťastný den chceme mít opravdu co nejšťastnější, rozhodli jsme se obdarovat všechny děti, které se narodí právě 15. března v ostravské městské nemocnici. Dárek dostanou samozřejmě i jejich maminky."

V restauracích a barech po celém světě je již zcela běžné, že majitelé nabízejí v rámci šťastné hodiny slevy na nápoje nebo nejrůznější akce, šťastný den v obchodním centru však bude zvlášť v tomto regionu pro mnohé naprostou novinkou! 

Návštěvníci Avionu, milovníci slev i fanoušci Debbi či Marka Ztraceného si mohou poprvé užít šťastný den v nákupním centru, a to v sobotu 15. března od 10 do 21 hodin!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Masarykova univerzita: Další z budov univerzity má nový nápis

8:40 Masarykova univerzita: Další z budov univerzity má nový nápis

Po více než půl roce sundali z budovy na Komenského náměstí dělníci lešení, které ukrývalo i zcela n…