Ředitelkou komunikace CSG se stala Kateřina Petko

11.03.2024 14:53 | Tisková zpráva

Průmyslově-technologická skupina CSG získala novou posilou do svého top managementu. Ředitelkou korporátní komunikace a marketingu skupiny CSG se stala Kateřina Petko, zkušená profesionálka, která v oblasti korporátní a marketingové komunikace působí již více než patnáct let.

Ředitelkou komunikace CSG se stala Kateřina Petko
Foto: CSG
Popisek: Nové logo Czechoslovak Group

Jejím posledním působištěm před příchodem do CSG byla společnost BNP Paribas Cardif, kde působila na pozici ředitelky pro digitální inovace a marketingovou komunikaci pro region střední a východní Evropy a vykonávala funkci tiskové mluvčí.

„Do CSG přichází Kateřina Petko v situaci, kdy po významných zahraničních akvizicích procházíme procesem internacionalizace a měníme se v globální skupinu, která provozuje výrobní podniky v osmi zemích na třech kontinentech. Věřím proto, že u nás Kateřina využije své bohaté zkušenosti s prací v mezinárodních týmech a jsem přesvědčen, že její erudice a zkušenosti budou pro naši skupinu přínosem,“ říká David Chour, výkonný ředitel CSG, který v minulých měsících korporátní komunikaci skupiny dočasně řídil.

Kateřina Petko působila v průběhu své profesní kariéry v řadě významných firem. Před nástupem do BNP Paribas Cardif řídila marketingovou komunikaci Equa bank. Pracovní zkušenosti získávala například společnosti ENI, kde vykonávala funkci ředitelky marketingu pro český a slovenský trh, zastávala též pozici ředitelky marketingu pro region střední Evropy ve společnosti Kingspan Insulation a vedla marketingovou divizi v Expobank. Kateřina Petko vystudovala ekonomii a marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

V CSG bude Kateřina Petko zastřešovat a koordinovat veškeré komunikační a marketingové aktivity skupiny, která působí kromě České republiky a Slovenska také v Itálii, Španělsku, Srbsku, Velké Británii, Spojených státech amerických a Indii.

Globální průmyslově-technologická skupina CSG vlastněná českým podnikatelem Michalem Strnadem má klíčové výrobní podniky v České republice, na Slovensku, ve Španělsku, v Itálii, Indii, Velké Británii a USA a své výrobky exportuje do celého světa. CSG soustavně investuje do rozvoje svých společností a zároveň expanduje v hlavních oborech svého podnikání. Součástí skupiny jsou například česká automobilka Tatra Trucks, významný světový výrobce malorážové munice Fiocchi nebo český výrobce radarů Eldis. V podnicích začleněných do skupiny CSG a v propojených firmách pracuje více než 10 000 zaměstnanců. V roce 2022 dosáhly konsolidované tržby skupiny hodnoty 25 mld. korun. Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl, obranný průmysl a výroba munice. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci setkat na všech kontinentech.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

věcná diskuze

Dobrý den, máte dojem, že se na půdě Sněmovny odehrává věcná diskuze? Já mám spíš dojem, že koalice ani diskutovat nechce, že si je jistá svou většinou a naopak opozice obstruuje (většinou až moc), aby se zviditelnila. Nějaký smysluplný dialog mezi vládou a opozicí nevidím a myslím, že je chyba na o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: LOM PRAHA uzavřel dohodu o průmyslové spolupráci v projektu F-35

22:03 Ministerstvo obrany: LOM PRAHA uzavřel dohodu o průmyslové spolupráci v projektu F-35

V pondělí 20. května 2024 byla uzavřena Dohoda o projektu průmyslové spolupráce (ICPA – Industrial C…