Práce na modernizaci zmíněného úseku budou zahájeny na jaře. Konkrétní termín je však závislý na případných námitkách ze strany neúspěšných uchazečů k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
Modernizovaný úsek |
Předpokládaná hodnota zakázky |
Počet nabídek |
úsek 22, EXIT 162 Velká Bíteš – EXIT 168 Devět křížů ![]() Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. autor: Tisková zpráva Jan Lipavský byl položen dotaz
Jak je možné, že někdo může zaútočit na infrastrukturu státu?Jak to, že není lépe zabezpečena? Vy tvrdíte, že jste systém zdědil, ale to přeci není odpověď. Mohl jste ho změnit, posílit tak něco. A jak vůbec víte, že za útokem je Čína? A víte, čeho všeho se vlastně zmocnila? A ještě jedna věc, je pravda, že používáte Tik Tok, o kterém se ví, že je pod čínskou... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky![]() 22:08 MPO: Další postup při zavádění AI AktuČeská delegace na jednání Rady pro telekomunikace v Lucemburku podpořila Doporučení Rady k plánu EU … reklama
|