Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Čas na ryby - to je název nového měsíčníku o rybaření, který připravuje produkce regionalnitelevize.cz. Premiéru prvního dílu televize odvysílá v sobotu 4. března v 19.20 hodin. Diváky pořadem provede herec Ladislav Ondřej.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?
Přesně 39 604 návštěvníků si loni prohlédlo Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Historicky jde o…