Romea: Našeho stipendistu přijali na právnickou fakultu

12.09.2019 20:08 | Zprávy

Michael byl naším stipendistou od druhého ročníku gymnázia. Na jaře úspěšně odmaturoval a byl přijat hned na dvě vysoké školy. Na jednu z nich se vydá za pár dní studovat právo. Máme z toho velkou radost.

Romea: Našeho stipendistu přijali na právnickou fakultu
Foto: Redakce
Popisek: Romea

Připravili jsme s Michaelem rozhovor. Dozvíte se o něm mnoho dalších zajímavých informací. Například to, jak se dostal k Microsoftu, jak na studijní pobyt do USA a jak mu pomohlo stipendium a další podpora, kterou získal od organizace ROMEA, o.p.s ('ZDE).

Kromě této radosti máme radost i z průběhu kampaně na podporu romských studentů s názvem Společně to dokážeme. Jsme v tuto chvíli na 80% cílové částky. Na studium studentů přispělo téměř 200 dárců a my Vám za to velmi děkujeme. Podívat se můžete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Zloděj křičí "chyťte zloděje!

Je opravdu trefné, že podpisy pod peticí komentujete zrovna vy, když si sám platíte za navýšení lajků, což jste nepopřel ani ve vašem komentáři. Ale k dotazu. Neměl by ten sběr podpisů obecně, hlavně třeba v případě nominace na prezidenta být lépe ošetřen? Plánujete nějaké změny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Povolování náhradního mateřství není předmětem novely trestního zákoníku

19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Povolování náhradního mateřství není předmětem novely trestního zákoníku

Reakce na informace z článku na TN.cz