ŠKODA Octavia G-TEC pro České Radiokomunikace

29.07.2014 14:58 | Zprávy

První dodávka modelu Octavia s pohonem na CNG velkoodběrateli. Od začátku prodeje v červnu tohoto roku se pro model Octavia G-TEC rozhodlo již takřka 400 zákazníků.

ŠKODA Octavia G-TEC pro České Radiokomunikace
Foto: skoda-auto.cz
Popisek: Škoda - logo

České Radiokomunikace se staly prvním velkoodběratelem, který se rozhodl pro ekologickou mladoboleslavskou novinku ŠKODA Octavia G-TEC. V prostorách Českých Radiokomunikací byla předána flotila prvních dvaceti vozů, čímž obě firmy i autorizovaný prodejce Auto Podbabská navazují na úspěšnou dlouhodobou spolupráci.

„Jsme potěšeni, že České Radiokomunikace, lídr v poskytování digitální infrastruktury, se rozhodl pokračovat ve více než deset let trvající spolupráci se značkou ŠKODA AUTO,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „V posledních pěti letech dodala ŠKODA AUTO Českým Radiokomunikacím přes 280 vozidel. Jsme proto rádi, že se České Radiokomunikace dneškem stávají prvním velkoodběratelem v České republice, který bude provozovat flotilu vozů ŠKODA

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Workoutové hřiště slavnostně otevřeli v Perálci

19:04 Nadace ČEZ: Workoutové hřiště slavnostně otevřeli v Perálci

V blízkosti školy v Perálci vyrostlo nové workoutové hřiště. Nadace ČEZ projekt podpořila částkou 15…